• Wpisów: 255
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 16:06
  • Licznik odwiedzin: 929 459 / 3757 dni
 
candypee
 
Wow,co to były za ostatnie 3 tygodnie!
Działo się wiele, uwierzcie mi to był zwariowany czas... Moja doba chyba się skurczyła :O
Zakończenie studiów zwariowanymi zaliczeniami, organizowanie wakacji w krótkim czasie. Nawał pracy przed urlopem i przed samym wyjazdem kręcenie klipu (nie mogę się doczekać efektów). Do tego dochodzą sprawy organizacyjne imprez rodzinnych-w tym chrzciny mojego Chrześniaka-Kubusia. I ta moja praca dyplomowa... Ajj, kiedy znaleźć tu wolny czas?

Mam dla was ogrom zdjęć wakacyjnych (choć ilość ta jest najmniejszą z naszych dotychczasowych wojaży). Napisze w skrócie, wakacje idealne. Na tygodniowy wyjazd raz padało porządnie-w dzień przyjazdu, co widać we wpisie poprzednim. A tak to cieszyliśmy się słońcem, czasem wolnym i sobą. I w końcu się opaliłam! :) Ale o tym w kolejnym wpisie :)
a3c4ce8600173053537a0dfd.jpeg

Dawno nie było stroju dnia, dlatego dziś nadrabiam niedzielnym strojem, jeszcze sprzed wyjazdu, gdzie postraszę was swoim bladym licem :)
Na sobie mam kombinezon w kolorze cappuccino, górna część odcina się od kombinezonu, co sprawia wrażenie odrębnej garderoby. Całość jest luźna, nie krępuje ruchów i jest przewiewna. Co sprawdza się przy upałach. Na nogach z racji niedzielnego dnia zagościły nudziakowe szpilki, a od słońca na głowie chronił mnie słomkowy kapelusz : )
1.jpg

2.jpg

5.jpg

DSC_0256.jpg

DSC_0289.jpg

Kombinezon- bit.ly/1xyRSY2
Buty- model Amanda Star
Kapelusz- zeszłoroczny z Mielna

Dziś nadrobię wasze wpisy,jestem na bieżąco z wami(bez telefonu, jak bez ręki)ale przez telefon ciężko komentować. Do napisania! :)

*Blogspot* - www.brunettep.blogspot.com
*Facebook* - www.facebook.com/pages/Candy-P/198422010203541
*Instagram* - www.instagram.com/ms.candyp
Pozdrawiam,
Candy P.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego