• Wpisów: 255
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 16:06
  • Licznik odwiedzin: 929 459 / 3757 dni
 
candypee
 
"Jak w życiu oczekiwanie na jakieś pewne dobro daje nam więcej radości niż zdobycie go (i mądrze jest nie od razu z niego korzystać, lecz smakować ten cudowny rodzaj pożądania, które jest pożądaniem pewnym zaspokojenia, ale praktycznie jeszcze nie spełnionym, oczekiwaniem wolnym od lęków i wątpliwości, i które jest prawdopodobnie jedyną formą szczęścia dozwoloną człowiekowi), jak wiosna będąca obietnicą rozwesela ludzi bardziej niż lato, które jest jej utęsknionym spełnieniem, tak w wyobraźni przedsmak wspaniałości nieznanego wiersza jest równy artystycznej rozkoszy płynącej z bezpośredniego i i głębokiego poznania go, a wręcz ja przewyższa."
Bez.jpg

Maj, cudowny miesiąc. Kojarzy mi się z powiewem wolności. Takie skojarzenie niosą za sobą lata szkolne. Kiedy to już maj niósł ostatnie tygodnie szkoły  (u was też w czerwcu były/są luzy?). Nie mylić z okresem studiów :D  
Majówka u nas niestety pracowita. Co nie oznacza, że nie zamierzamy wykorzystać czasu „wolnego”. Padło na wieczorne wycieczki rowerowe. Czyli u nas okres rowerowy uważam za otwarty :) Dodatkowo świętujemy nasze drobne sukcesy zawodowe. A Wy jak planujecie spędzić nadchodzące wolne dni?
Bez nazwy-.jpg

W tym sezonie zakochałam się w prostych formach.  Szczególnie w prostych liniach sukienek. Przykładem jest to, że sukienkę, którą prezentuje poniżej, zamówiłam również w innych kolorze. Ponadto rozglądam się za innymi w tym typie.  Możecie coś polecić?
Prostą czarną sukienkę z falbanką na dole zestawiłam z beżowymi szpilkami. Okrycie wierzchnie stanowił czarny płaszcz. Jedynym dodatek była torebka, czarna chanelka ze złotym łańcuszkiem. Tak prezentowałam się w świąteczny poniedziałek :)
Bez nazwy-1.jpg

3dl.jpg

2dl.jpg

1dl.jpg

4dl.jpg

Płaszcz- bit.ly/1iyrkLk
Sukienka- bit.ly/1je3rNV
Torebka-Sh
Buty-model Amanda star
DONE_1_s.jpg

_____________________________________________________________________________
Jesteśmy na półmetku remontu salonu. Długo szukaliśmy komody i sofy. W rezultacie czekamy na:
ektorp-sofa-trzyosobowa__0155486_PE313627_S4.JPG

komoda-3d.jpg

Poszukuje jeszcze ciekawego wieszaka na przedpokój. Wiecie, gdzie mogę dostać niestandardowe wieszaki? :)
c3_wieszaki_od_steel_designpl.jpg

*Blogspot* - www.brunettep.blogspot.com
*Facebook* - www.facebook.com/pages/Candy-P/198422010203541
Pozdrawiam,
Candy P.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego