Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 2 marca 2014

Liczba wpisów: 1

candypee
 
Cześć Kochani,
Podczas weekendowych pogawędek w kobiecym gronie,nawinął się temat szminek.
Wiece,że można określić na podstawie kształtu szminki pewne cechy osobowości danej osoby ? :) Oczywiście jest to zabawa, którą powinno się traktować z przymrużeniem oka,ale można doczytać się ciekawostek :)
1a.jpg

4.jpg

1. *Końcówka szminki jest ukośnie ścięta.*
Jesteś ambitna, energiczna zawsze myślisz pozytywnie i jesteś przekonana o własnej wartości. Trudno poskromić Twój temperament. A jednocześnie masz wiele wątpliwości dotyczących samej siebie. Zwykle otoczona jesteś kręgiem przyjaciół i mężczyzn-adoratorów. Twoje życie czasem jest naprawdę pod górkę, jak kształt szminki.
2. *Koniec szminki jest płaski i prosty.*
Jesteś dobrą partnerką, zawsze można się z Tobą dogadać. Masz łagodny temperament i jest dyplomatką. Znajomi często pytają Cię o radę, jesteś też dobrym słuchaczem. Prostota, którą kierujesz się w życiu daje odbicie w kształcie Twojej szminki.
3. *Szminka o ostrym szpicu,używana z dwóch stron*
Jesteś śmiała, pomysłowa i bardzo zmysłowa. Jesteś twórczym typem z żywym temperamentem i silną osobowością, lubisz niespodzianki i kochasz urozmaicone życie. Nie dbasz o konwencje i często działasz przewrotnie. Jesteś ambitna i przebojowa. Chętnie pomagasz innym.
4. *Końcówka jest płaska i ma małe wklęsłe wgłębienie na środku.*
Jesteś czuła, szczera, troskliwa i jednocześnie powściągliwa. Twoją pasją nie jest życie w blasku fleszy, ale w świecie marzeń, bo jest romantyczką. Szukasz zrozumienia, przyjaźni i intymności, ale także z tego powodu często czujesz się rozczarowana. Na pragnienie intymnej relacji z drugim człowiekiem kładziesz silny nacisk, co odzwierciedla kształt szminki z widocznym wgłębieniem.
5. *Szminka z wgłębieniem w kształcie krzesełka*
Jesteś świetnie zorganizowana, przyjacielska i pomysłowa, przez co bardzo lubiana przez otoczenie. Masz mnóstwo zainteresowań, jesteś kreatywna, masz artystyczną duszę. Nigdy nie brakuje ci energii i nie wyobrażasz sobie życia bez towarzystwa.
6. *Szminka okrągła, ma zaokrąglony koniec przypominający półkulę.*
Jesteś delikatna, kobieca i masz silną potrzebę harmonii. W Twoim towarzystwie wszyscy czują się dobrze. Jesteś kochająca i dajesz radość innym, masz też potencjał na doskonałą kucharkę. W Twoim życiu wszystko idzie zwykle zgodnie z planem w szczególności dlatego, że nie zostawiasz niczego przypadkowi.
2.jpg

Mój kształt oscyluje w okolicach nr 1 i 5. Coś w tym jest :)

Jestem ciekawa jak u Was to wygląda :) Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami! :)
_______________________________________________________________________________
Teraz przysiądę z kubkiem kawy, której nie piłam od 24 godzin i nadrobię zaległości z Waszymi wpisami :) A już tylko dziś pozostało mi spakować torbę i wyruszamy na zasłużony urlop w góry :) Pogoda dopisuje, a ja zamierzam dobrze wykorzystać ten czas :)
pakowanie-walizki-e1342256173983.jpg


*Blogspot* - www.brunettep.blogspot.com
*Facebook* - www.facebook.com/pages/Candy-P/198422010203541
  • awatar Paulin: a u mnie 1, 2, 3 i 6, matkoboska :D
  • awatar Zaakupoholiczkaa: U mnie 5 i w sumie się zgadza :-)
  • awatar bridgetjones: moja szminka jest jak 3 :) i wszystko sie zgadza ;) super pomysla na wpis :) Pozdrawiam ;)
Pokaż wszystkie (37) ›