Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 25 lipca 2013

Liczba wpisów: 1

candypee
 
11c.jpg

Upałów ciąg dalszy, a ponoć afrykańska fala przed nami. Jako ciepłoczłek taka letnia aura nie przeszkadza. Czuje się jak ryba w wodzie. Widzę,że na północnym wschodzie pogoda się pogorszyła. Za to na dolnym śląsku wakacyjne słońce jest od ponad dwóch tygodni!

Po raz kolejny widać,nasze siostrzane podobieństwo co do ubioru :) Wczorajszy wpis camillle.pinger.pl przedstawia ogromne podobieństwo ;) Z małą różnicą brzuszka, w którym skrywa się mój chrześniak-Kubuś :) Tak nawiasem-wczoraj nieźle popisywał się przed ciocią :) Tym samym byłyśmy na bliźniaczo-ubraniowym spacerze :)

W dzisiejszym wpisie po raz pierwszy trampki i sportowy styl. Trampki,dziwne? Nie, skądże! Na długie spacery tylko wygodne obuwie. Ostatnimi czasy modne stały się białe trampki, głównie conversy. Choć 250 zł na trampki to dla mnie trochę za dużo(częstotliwość noszenia).Mam tańszy odpowiednik i to za całej 29,99 zł.Dziewczyny polecam Wam bo są dobrze wykonane, wygodne i za śmieszne pieniądze!

Trampki-www.sellyo.pl/product-pl-20980-B3-Materialowe-tr…
Spodenki- sheinside.com
Bluzka- choies.com
13b.jpg

14a.jpg

87.jpg

3d.jpg

12.jpg

90.jpg

10.jpg

Jakie macie plany na weekend? My mamy sesję weselną, a w niedziele może basen :)

                       Blogspot- www.brunettep.blogspot.com
               Facebook- www.facebook.com/pages/Candy-P/198422010203541
                                     Pozdrawiam,
                                      Candy P.
  • awatar Lilitha: faktycznie wyglądałyście pewnie jak bliźniaczki :P Fajnie wyglądasz w takiej stylizacji, podoba mi się! :)
  • awatar vividness: noooooooooooooooooogi do nieba!
  • awatar Jot.: no świetnie wyglądasz w takim luźnym wydaniu :)
Pokaż wszystkie (55) ›