Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 15 stycznia 2013

Liczba wpisów: 1

candypee
 
5.jpg

Dwa wpisy poniżej pokazywałam nowy zakup znanej już większości Wam szczotki Tangle teezer. Dostałam wiele pytań, ponieważ *zmienił się wygląd. Pytacie czy zmieniło się coś poza tym.*

Nie będę rozpisywała się o plusach czy minusach, ponieważ szczotka ma swoich zwolenników i przeciwników. Mnie szczotka się spodobała, ponieważ rozczesuje moje włosy bez problemu, nie elektryzując i niszcząc ich przy tym.

Nad udoskonalaniem szczotki pracują profesjonalni fryzjerzy na całym świecie.
PCB1819_TT_Salon-Elite-Design-DPS-Design_Comp.jpg

Szczotka na pierwszy rzut oka różni się kształtem.
1.jpg

Ponadto posiada większą powierzchnię czeszącą, jej kształt jest bardziej ergonomiczny i co najważniejsze nie wypada tak z rąk jak jej poprzedniczka
2.jpg

Nowa wersja jest wygięta w łuk i jest stworzona z solidniejszego materiału-odporniejszego na docisk. Przez co kolce się tak łatwo nie wyginają. Aczkolwiek poprzednia wersja była delikatniejsza(mnie to nie przeszkadza)
7.jpg


8.jpg

Według mnie poprzednia wersja równie dobrze spisuje się w zakresie swoich zadań. Rzeczywiście kształt ułatwia jej trzymanie,ale czy to ma, aż taki wpływ na jakość czesania?
Szczotka jest rewelacyjna! Tego nie ukrywam. Spisuje się fantastycznie. Mam włosy gęste, kręcone z tendencją do puszenia i co najgorsze bardzo się plączą. Zwykłym grzebieniem włosów nie rozczeszę bez łez.To moja druga szczotka i myślę,że jeśli i *TY* masz problemy z rozczesaniem włosów to powinnaś spróbować.
*Nowa wersja* to czysty chwyt marketingowy, który ma za zadanie nakręcać Nas na nową wersję ;) Za jakiś czas wprowadzą inną "innowację". Tak jak w przypadku innych produktów na rynku.

   *Jestem ciekawa Waszego zdania na temat tej szczotki. Warto ją mieć czy to kwestia fajnego gadżetu?*

                             Pozdrawiam,
                                Candy P.
  • awatar frustratio: ja jeszcze jestem za murzynami i jej nie mam :( ale czaję się na nią i może już niedługo będę ją miała :)
  • awatar życie to jedna wielka inspiracja: no dobrze, ale jeżeli nie mam jeszcze żadnej z nich to którą radziłabyś mi kupić? :)
  • awatar Candy P.: @życie to jedna wielka inspiracja: Na stronie polskiej TT jest wyłącznie nowa wersja. Zaś na allegro są wszelkie wersje dostępne. Ja wolę nowszą wersję,ponieważ lepiej trzyma mi się w ręce i ma solidniejsze kolce :)
Pokaż wszystkie (36) ›