Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 20 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 1

candypee
 
Od prawie dwóch lat używam podkładów mineralnych, które w składzie z minerałami mają o wiele mniej wspólnego co typowy mineralny podkład w proszku.
Pisząc szczerze, obawiałam się tradycyjnego podkładu mineralnego ze względu na brak umiejętności w posługiwaniu się takim produktem. Obawa przed plamami,ścieraniem z twarzy i braku krycia wzięły górę.

Koniec końców zamówiłam podkład i róż
1.jpg

Wybór padł na firmę Annabelle Minerals, która daje nam możliwość darmowych próbek(tak,tak kilku próbek) przy opłacie przesyłki :)
annabelleminerals.pl/sklep/14-probki
Po przeanalizowaniu kolorów wybór padł na
*Podkład kryjący w odcieniu Natural medium* oraz *Róż w odcieniu Sunrise*
3.jpg

4.jpg

Zamówienie przyszło dokładnie 19 lipca a po raz pierwszy odważyłam się użyć obydwóch produktów po ponad 3 tygodniach. Tak jak pisałam wcześniej, bałam się rozczarowania :D

Podkład mineralny nakłada się pędzlem dobrze zbitym. Ja do tego celu używam pędzla Hakuro H54, który sprawdza się idealnie :)
6.jpg

8.jpg


*Za tydzień recenzja po dokładnym przebadaniu pod każdym kątem* :D
________________________________________________________
A Wy Dziewczyny moje drogie,używałyście podkładów mineralnych? Jakie są wasze wrażenia. Jestem bardzo ciekawa waszych odczuć :)


Pozdrawiam,
Candy P.
  • awatar choccolate: czekam na recenzje :) ten pędzel jest świetny :)
  • awatar PaniPerfekcyjna: ja się przymierzałam, ale na tym się skończyło, bardzo ciekawa jestem recenzji :)
  • awatar <sophie>: Ja uzywalam podklad z firmy lilylolo i moge powiedziec,ze jest jednym z moich ulubionych szczegolnie na lato kiedy potrzebujemy minimalnego krycia :)
Pokaż wszystkie (8) ›