Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 23 czerwca 2012

Liczba wpisów: 1

candypee
 
Pierwsze wolny dzień od dwóch tygodni. Brakowało mi dnia wolnego od pracy. Jestem wykończona zarówno fizycznie jak i psychicznie.
Na szczęście mamy piękną pogodę, która napędza mnie do działania :) I tak od rana jestem wciąż na nogach-Jula to pochłaniacz czasu :)

Dawno nie było makijażu.Poniższy to nic specjalnego, bez odjechanych kolorów i dziwnych połączeń(w których nikt nie wyjdzie na ulicę a nadają się tylko do zdjęć).
Połączenie brązu oraz cielistego to moje codzienne zestawienie do pracy, zaś na wieczór czerń dodaje charakteru. Dlatego też prócz czarnego pojawiła się kreska i sztuczne rzęsy.
222.jpg

44.jpg

33.jpg

66.jpg

Użyłam
DSC05330.jpg

Podkład-Lirene
Puder-Essence
Bronzer-Honolulu
Róż-Sleek Flamingo
Cienie- Bell nr 141,145,146 Paletka Sleek-czarny
Biała kredka-MUA
Pomadka-Essence
Rzęsy-Elf
Tusz-Essence
Eyeliner-Wibo
_______________________________________________________
Dzisiaj moja Juleńka kończy *4 miesiące!* Jak ten czas leci :0 Jest już taka bystra,potrafi przewracać się na boki, łapie zabawki i gaworzy nie przerwanie.Prócz tego Jula protestuje przeciw wózkowi, gdyż nie widzi świata. Miała może, któraś z Was problem z maluchem, który nie lubi jeździć wózkiem?

Poniższe zdjęcia są z dziś, takie uśmiechy serwuje każdemu :)
7999.jpg

123456.jpgBuziaki,
Candy P.
  • awatar Nicky C.: Moja Julka jak miała 4 m-ce przesiadła się do spacerówki bo nie chciała jeździć w gondolce,więc to normalne, że jest ciekawa świata i woli go oglądać np. na rękach u kogoś :) Pięknie wyglądasz :) Śliczna malutka :)
  • awatar CarmeLowa23: to Twoja córa/?ładna
  • awatar Gabriella blog. ♥: Śliczni jesteście :)
Pokaż wszystkie (92) ›