Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 10 sierpnia 2011

Liczba wpisów: 1

candypee
 
Dziś wpis poświęcony mojemu nowemu nabytkowi. We wcześniejszym wpisie wspomniałam, że Tomasz zrobił mi niespodziankę, gdyż kupił upragnioną szkatułkę na biżuterię :)

Jest ogromna, także zmieści się w niej troszeczkę błyskotek :) Z domu wzięłam jedynie garstkę z dużej kolekcji, więc muszę nadrobić braki biżuteryjne :)
DSC_2319.jpg

DSC_2321.jpg

DSC_2320.jpg

DSC_2322.jpg

Aktualnie
DSC_2325.jpg

DSC_2326.jpg

DSC_2327.jpg

1.jpg

DSC_2324.jpg

DSC_2323.jpg

*Co sądzicie o szkatułce?* Gdzie/ w czym trzymacie biżuterię?
Marzy mi się jeszcze typowa toaletka... Ale to z czasem :D

Pytacie mnie często gdzie pracuje. Nie lubię zagłębiać się w życie prywatne, także raz napiszę - pracuje w biurze :) Bardzo udało mi się z pracą i to po 2 tygodniach od przylotu :) Wszystko to dzięki Przyjaciołom. Prócz tej pracy jutro idę na dodatkowe 2 godziny. Także 2 razy w tygodniu jestem od rana do wieczora poza domem.

*EDIT* Szkatułka kupiona na carboot'cie czyli "bagażnikowej" wyprzedaży.

Pozdrawiam,
Candy P.
  • awatar Niezmodyfikowana Genetycznie: Cudowna ta szkatułka. :]
  • awatar Żania: Jest rewelacyjna! :D Ja swoją niestety trzymam w pudełeczkach, w efekcie nim ubiorę, muszę męczyć się z jej odplątywaniem... :/ Ale przymierzam się do zakupu wieszaczka :)
  • awatar FashionMuffin: świetna, choć mnie by pewnie nie wystarczyła :/ mam ogromną szufladę na biżuterię w szafie i wszystko jest poukładane w przegródkach i przechowywane w odpowiednich woreczkach do biżuterii
Pokaż wszystkie (64) ›