Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 13 czerwca 2011

Liczba wpisów: 1

candypee
 
co za dzień.
Okazało się, że do dziś (w sobotę dane ogłoszenie),czyli 13.06 należy złożyć indeksy.  Ponad dwie godziny w drodze, dobre 100 km pokonane.  Byłam mocno ograniczona w czasie, gdyż jestem skazana na komunikację PKS i PKP. Uff rano przed 9 zdążyłam zajść na kawkę. Pychota-mix kawy latte i espresso :)
2.jpg

Za chwilkę biegusiem na uczelnie, a tam… Musiałam siedzieć i wyliczać średnią z całych studiów :D Mój humanistyczny umysł wszystko szybko ogarnął. Uwaga średnia z trzech lat studiów z trzema poprawkami. Jedna z historii-babka nie czytała w ogóle prac. Kocham historię miłością prawdziwą i miałam z niej poprawkę. Nie zapomnę mojej zawiedzonej miny i rozczarowania, co za ból. A dwie pozostałe to z logiki i statystyki :D No cóż nie ogarniałam tego. Ok, średnia ponad 4,0 :)
Jeszcze szybciej niż biegłam na uczelnie leciałam na pociąg. W między czasie pijus wstrętny złapał mnie za rękę oraz o mało co nie zaliczyłam efektownego  ślizgu po betonie :D
Całą trasę pokonałam w wygodnych, leciutkich i mięciutkich koturnach. To pierwsze, które w nie uczyniły uszczerbku na moich stopach (odciski, otarcia itp.). W ogóle nie czuć w nich wysokości :) A ja mam w nich prawie 180 cm :D Pochodzą z www.czasnabuty.pl
1.jpg


W trakcie godzinnego powrotu do domu(klimatyzowanym pociągiem, co za rarytas ;) )nie próżnowałam- przygotowuje się sumiennie przed środą :)

*P.s.* Macie ochotę na taki wpisowy haul miesiąca?
Kończę bo się rozpisałam :) Wracam do pracy.

Buziaki,
Patrycja
  • awatar Pani P. <3: jasne że mamy ochotę na wpisowy haul ;p
  • awatar <sophie>: az 100 km? to troche daleko :) ale najwazniejsze, ze dalas rade ^^
  • awatar najdzinka: :) :) :)
Pokaż wszystkie (43) ›