Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 18 maja 2011

Liczba wpisów: 1

candypee
 
Wczoraj dodałam notkę, w której przedstawiłam Wam kolekcję podkładów. W komentarzach i wiadomościach pytałyście się o podkład z Joko.Jak się sprawuje itp.Jest to mój faworyt wśród wymienionych na dzień dzisiejszy.
Przygotowałam jego recenzję.
recenzja_big_cp_signed.png

*Joko, Supernatural Mineral Foundation (Podkład naturalny bez talku i zapachu)*
4 (2).jpg

*Producent piszę*
Mineralna formuła fluidu zawiera: drogocenny sproszkowany szafir, kompleks pięciu alg, olej winogronowy, witaminy A, E, F, proteiny jedwabiu. Składniki te, słynące z wyjątkowo mocnego działania nawilżającego, ujędrniającego, łagodzącego i ochronnego (słońce, wiatr, zimno, gorąco), zapewnią uczucie komfortu na długi czas.
Zapewni skórze matowy efekt oraz świeży, zrelaksowany, naturalny wygląd. Idealny do każdego typu skóry.

*Co ja sądzę*
6.jpg

Podkład Joko jest podkładem mineralnym. Ostatnim czasem zaczynam widzieć różnicę między kosmetykami standardowymi a mineralnymi.Produkt umieszczony jest w szklanej buteleczce,która posiada pompkę. Ułatwia ona wydobycie podkładu(osoby posiadające,np. Revlon CS wiedzą o czym piszę).
8.jpg

Posiadam kolor J121 jest drugim co do najjaśniejszych kolorków. Podkład idealnie stapia się ze skóra i nadaje bardzo naturalny efekt. Nie podkreśla suchych skórek a co najważniejsze nie zapycha porów. Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania. Podkład nie wysusza dodatkowo skóry. Konsystencja jest bardzo fajna, produkt jest rzadki co ułatwia aplikację.Mała ilość wystarczy aby pokryć całą twarz. Produkt jest wydajny-stosuje od ponad miesiąca a ubytek jest mało widoczny. Moja cera jest zmatowiona dobre 6 godzin.
*Podkład Joko jest moim ulubieńcem na lato. Cechuje go lekkość,naturalny wygląd po aplikacji, brak talku oraz zapachu-co może dodatkowo uczulić*
Używam go praktycznie codziennie :)

Co do minusów:
-minusem może być szklana buteleczka.Dla mnie nie stanowi ona problemu sama w sobie.Mam nadzieje,że pod koniec nie będzie problemu z wydobyciem podkładu.
-minus-nie minus, nie jest to podkład mocno kryjący.Pamiętajcie o tym,że podkład ma nam ujednolicić koloryt skóry.Od krycia jest korektor :)

*Cena* około 40 zł za 30 ml

Życzę Wam miłego dnia. Słońce pięknie świeci :)

Pozdrawiam,
Candy P.
  • awatar choccolate: powinni też pomyśleć nad innymi nazwami kolorów... dziwne oznaczenia;p
  • awatar Candy P.: @choccolate: Rzeczywiście numeracja jest kłopotliwa :)
  • awatar Ann ♥: wydaje się fajny i idealny na lato :)
Pokaż wszystkie (16) ›