Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 24 lutego 2011

Liczba wpisów: 1

candypee
 
Cześć Kochani :)
W południe przyjechałam do domu. Nie mogłam się doczekać, żeby zobaczyć psiaka :)
Moja żółta kuleczka powitała mnie z dystansem. Chwilę później wybraliśmy się w trójkę wraz z Narzeczonym na spacer. I już wszystko było ok. Wyhasał się, biegał a jego szczęściu nie było końca. Jest strachliwy, na dźwięk samochodu przystawał i szedł pomiędzy nami :) Nawet pod rozkloszowany dół płaszcza zaglądał, zboczuch jeden :P T. nawet przez chwilę musiał nieść go na rękach bo się wystraszył gromadki psów :D

Na odkurzacz również zareagował negatywnie, poszedł do mojego pokoju i do końca nie chcąc wskoczył na moje łóżko. Czeka Nas troszeczkę pracy :) Musimy nauczyć go sygnalizację potrzeb, szczególnie fizjologicznych.
DSC_0052.jpg

Co do imienia, to każdy z Nas ma inne koncepcje :) Rodzice chcą Lucky a ja chcę Gold-Goldi, Golduś. Boguś też mi się podobał. Ale rzeczywiście imię ludzkie jest problemowe.
11.jpg

Kamila wczoraj szybo wyskoczyła do sklepu po obroże. Ma taką w kości
DSC_0059.jpg

Pieszczoch niesamowity
44.jpg

33.jpg

Piesek jest tak spokojny i nie szczeka. Ma na razie swoje miejsce i nie może chadzać po mieszkaniu bo sika. Także tymczasowo leży na ręczniku. Ale Pańcia zamówiła już legowisko.
DSC05348.jpg


Jestem przeszczęśliwa,że taki Skarbek Nam się trafił.

Pozdrawiam
Candy P.
  • awatar Fashion for fashion..: słodki! :)
  • awatar Casey: nie nadawaj imienia ludzkiego, proszę! Mi przykladowo podoba sie imie Maja, rozwalabym je jako imie dla Bobo, ale szwagierka nazwala tak kota ;| za to imie Luchy albo Goldi bardzo mi się podoba :D:D
  • awatar Casey: * Lucky ;)
Pokaż wszystkie (51) ›