Wpisy użytkownika Candy P. z dnia 22 lutego 2011

Liczba wpisów: 1

candypee
 
Ja zamarznę, normalnie zamarznę. Miałam nadzieję,że wiosna może pojawi się troszeczkę wcześniej :D Ale minus 16 stopni! Zimo, wykończysz nas!

Już od 14 lutego zaczęłam nowy semestr. Ach...ostatni semestr :) Zajęcia praktycznie znikome ale jednak przez 4 dni. Szkoda,że nie są skumulowane w jeden dzień :)

Przez chorobę i wyczerpującą sesję moja cera zmieniła się nie do poznania. Z cery mieszanej stała się sucha. Przerzuciłam się z kremu nawilżającego na oliwkowy z Ziaji. No i jestem blada. Jestem osobą, która stroni od solarium, także za sztuczne słoneczko podziękuje. Ale mam coś jeszcze w zanadrzu :) Otóż mój samoopalacz z Bielandy!
DSC_2224.jpg

Tutaj daje link do recenzji z października :)
candypee.pinger.pl/(…)dzisiejszy-wpis-bedzie-poswie…

Cytuje siebie
"Samoopalacz ma formę kremu o lekkiej konsystencji.
DSC_2227.jpg

Co najważniejsze nie ma zapachu typowego samoopalacza nawet po kilku godzinach. Daje delikatny efekt, który widać już po 3 godzinach. Nie robi smug - co jest równie ważne.
Przeważnie takie kremy przesuszają skórę twarzy, z tym tak nie ma."

Muszę się jakoś podratować przed wiosną i pierwszymi ciepłymi promieniami słońca :) Teraz właśnie siedzę na wykładzie z promocji i reklamy.(wpis automatyczny) Będę za godzinkę, buziaki :*

Pozdrawiam
Candy P.
  • awatar lady_ann: oj ja jestem mega blada - już taka moja uroda: jasne włosy i brwi, niebieskie oczy :) ratuję się jedynie bronzerem i czasem kremem brązującym, ponieważ niestety samoopalaczem zawsze robię smugi :P poza tym boję się, że samoopalacz daje sztuczny efekt opalenizny. jak jest z tym? pozdrawiam ciepło w te mroźne (mam nadzieję już niedługo) dni :)
  • awatar TheHillsTrends: a czy jest duża różnica kolorytu w porównaniu do reszty ciała? :) co jak co, ale tęsknie za słońcem i naturalną opalenizną :)
  • awatar Casey: ooo nie słyszałam o tym samoopalaczu, ale skoro mowisz, ze nie ma charakterystycznego smrodku to bede musiala w niego zainwestować ;)
Pokaż wszystkie (24) ›